ÁLLÁS

Jelenleg a következő pozíciókra keresünk jelentkezőket:

Az állás nevére kattintva tájékozódhat a részletekről.

Ha felkeltettük érdeklődését,

kérjük a titkarsag@inter-etikett.hu email címre küldje el

fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével.

Gépmester, betanított gépkezelő

Feladatok

  • Gyártáshoz tartozó dokumentációk, adminisztrációs feladatok elvégzése

  • Flexo vagy letterpress címkenyomógép kezelés (betanítást és oktatást követően, melyet biztosítunk)

  • Folyamatos gyártás és kapacitás maximalizására való törekvés

  • Termék minőségének ellenőrzése a gyártási folyamat során

  • Egyszerűbb karbantartási feladatok (betanítást és oktatást követően, melyet biztosítunk)

Elvárások

  • Legalább általános iskolai végzettség, bizonyítvány másolat

  • Magyar nyelvű fényképes önéletrajz és nettó fizetési igény megjelölésével

  • Büntetlen előélet

  • Megbízható munkavégzés, precizitás, csapatszellem, szorgalom

  • Hajlandóság az “új ismeret” elsajátítására

  • Igényes önmagára és a munkakörnyezetére

Előnyök

  • Műszaki affinitás,

  • Nyomdaipari tanulmányok, végzettség

  • Nyomdában szerzett tapasztalat, kiemelten címkenyomtatás területen

  • Számítástechnikai ismeretek

  • Angol nyelv alapszintű ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk

  • Stabil nyomdai vállalkozás 1995 óta.

  • Kellemes, nyugodt munkakörnyezet

  • Kiszámítható, teljes munkaidő, egyenletes munkaterhelés

  • Egy- vagy kétműszakos munkarend

  • Azonnali kezdéssel, hosszútávú munkalehetőség, kiemelt fizetéssel

  • Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, Erzsébet utalvány, készpénz cafeteria, utazási költségtérítés)

RAKTÁROS-ANYAGMOZGATÓ (NYOMDAI KISEGÍTŐ)

Feladatok:

  • Beérkezett anyagok átvétele elektromos targonca használatával

  • Anyagmozgatás az üzemen belül

  • Késztermékek előkészítése szállításra

  • Árukiadás

  • Hulladék mozgatása

  • Egyéb nyomdai kisegítő munka

Elvárások:

  • Targonca vezetői jogosítvány, megfelelő végzettséggel

Előny:

  • Nyomdában szerzett tapasztalat (nem szükséges anyagmozgatói)

Amit ajánlunk:

  • Egy műszakos munkarend, határozatlan idejű munkaviszony

  • Versenyképes fizetés